Misafirlerimizin güvenliği ve sağlığı için gerekli dezenfeksiyon önlemleriyle hizmetimize devam etmekteyiz.

Home »  Misafirlerimizin güvenliği ve sağlığı için gerekli dezenfeksiyon önlemleriyle hizmetimize devam etmekteyiz.

Değerli Misafirlerimiz,

Hizmet verdiğimiz her noktada hijyen koşullarına son derece dikkat ediyoruz. Bu, hem misafirlerimizin, hem de çalışanlarımızın sağlığı için, asla taviz vermediğimiz en önemli hizmet standartlarımızdan biridir.

Covid-19 virüsü ile ilgili olarak Bakanlıklarımızın tüm tedbir kararlarını yakından takip ederek, tüm gerekli önlem dezenfeksiyon ve arttırılmış temizlik standartlarıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Otelimizin tüm odaları, ortak alanları, mutfak ve restaurant bölümlerinde düzenli olarak insan sağlığına zararsız dezenfektanlar kullanılmaktadır. Misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sürekli temas halinde olduğu kapı kolları, asansör düğmeleri, aydınlatma anahtarları, tuvalet alanları, Resepsiyon alanları ve her türlü yüzey gün içerisinde sıklıkla dezenfekte edilmektedir. Ayrıca Otelimizde tıbbi alkol bazlı dezenfektanlar da misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Güvenliğiniz ve sağlığınız için aldığımız önlemlerimiz ve gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla, size her zaman sunduğumuz konfor standartlarında sizleri misafir etmeye devam ediyoruz.

 

Translate »