Rezervasyon

Home »  Rezervasyon

button
 

Rezervasyonlar:

Rezervasyon : +90 212 884 23 30

Oda Rezervasyonları için Rezervasyon ve Satış Ofis yetkililerimizden otelimizde konaklayacağınız tarihler için müsaitlik bilgisini öğrenerek yapacağınız konaklama talepleriniz için tarafınıza gönderilecek olan Rezervasyon numarası ve konfirmasyon ile birlikte Rezervasyonunuz yapılacaktır.

Çocuklar ve ilave yataklar:

18 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri ile aynı odada 0-6 yaş arası 1. ve 2. çocuklar Ücretsiz, 7-12 yaş arası 1. ve 2. çocuklar % 50 indirimli, 12 yaşından büyük çocuklar yetişkin statüsünde konaklar. Otelimizde konaklama yaşı +18 dir. Odada kalacak ilave kişiler için fiyat farkı ödenerek ilave yatak konulur.

Değişiklik & İptaller:

Münferit Rezervasyonlar için otele geliş tarihinden 2 gün (48 saat) öncesine kadar, Grup talepleri için 1 hafta (7 gün) öncesine kadar değişiklik ve iptal yapılabilir. İptal süresi aşımındaki bildirimler için geliş tarihine kadarki süre için 1 gece ücreti NO-SHOW olarak tahsil edilir.Geliş tarihinde bildirilen/bildirilmeyen değişiklikler ve iptaller için FULL NO-SHOW olarak konaklama ücretinin tamamı tahsil edilir.

Konaklama Deyatları :

Otele giriş saati 14:00
Otelden ayrılış saati 12:00

Evcil hayvan kabul edilmez.

Translate »